» Consiliul baroului

Decan - Av. Martinescu Nicoleta Claudia

Email:  martinescu.claudia@yahoo.com

Tel:  0720/022159

 

Prodecan - Prof. Univ. Dr. Av. Draghici Pompil

Email:  draghicipompil@yahoo.com

Tel:  0733/301258

 

Consilier - Av. Anghelescu Alin Ioan

Email:  alin.anghelescu@yahoo.com

Tel:  0742/233281

 

Consilier - Av. Baloi Constantin Ionut

Email:  av.ionut_baloi@yahoo.com

Tel:  0744/300361

 

Consilier - Av. Bita Andreea Marieta

Email:  andruta_bi@yahoo.com

Tel:  0749/107791

 

Consilier - Av. Bordea Narcis Ionut

Email:  bordeanarcis@gmail.com

Tel:  0723/649576

 

Consilier - Av. Negrea Noel

Email:  noel.negrea@yahoo.com

Tel:  0759/017475

 

Consilier - Av. Pasolea Emil Mihai

Email:  pasolea_emil_mihai@yahoo.com

Tel:  0745/576826

 

Consilier - Av. Petrescu Claudia Loredana

Email:  petrescu.claudia81@gmail.com

Tel:  0743/934604

 

Consilier - Av. Rolea Danut Alexandru

Email:  avroleadanut@yahoo.com

Tel:  0744/284475

 

Consilier - Av. Vatasescu Florina Ana

Email:  vatasescu.florina@gmail.com

Tel:  0745/632363